Banyo dekorasyon fikirleri ile güzel evler

0
201
hit

Belki de evin çok kullanılan yeridir. Gün boyu banyoya uğramadan edemeyiz. Bu yüzden banyonun dekorasyonu da diğer odalar kadar önemlidir. Sürekli uğranan bir yerin göze hoş gelmesi önemlidir. Diğer taraftan banyoda duş alırken ortamın güzelliği ve renk uyumu banyo dekorasyonunda en önemli detaylardır.

Aşağıdaki resimlerden banyo dekorasyon fikirlerine baktığınızda hem geniş hem de dar banyoların ne kadar açık ve güzel dizayn edildiği dikkatinizi çekecektir. Sadece göze hoş gelmesi değil ayrıca kullanışlı olması çok önemlidir. Banyoda gereksiz raf ve dolaplara yer vermediklerini görüyorsunuz. Ayrıca karışık renkler değil, en fazla iki renk kullanıldığı ve diğer parçalar da ona göre seçilmelidir.

Banyoda küçük detaylar çok önemlidir. Dolaplara ya da lavabo kenarlarına koyduğunuz küçük süslerde aşırıya kaçmadan ve özellikle hoş kokular vermesine özen gösterin. Sürekli böyle düzgün bir banyonuzun olmasını istiyorsanız düzenli olarak temizliğine dikkat etmelisiniz. Bu da sadece kullandıktan sonra temiz bırakılmasıyla mümkün olabilir.

Banyo dekorasyonu için fazladan para harcamak için tereddüt etmeyin. Evi güzel gösteren yer kesinlikle banyodur. Ayrıca eve temizlik kontrolüne gelen bayan arkadaşlarınız varsa, kesinlikle banyoya bakacaklardır.

Etiketler: banyo dekorasyon fikirleri, küçük banyo tasarımları, küçük banyo dekorasyonları, banyo süsleme

Yorum ve Görüşlerinizi Bildirin

Please enter your comment!
Please enter your name here