Çukur Dizisi Yorumları

9
3018
hit

Dün akşam Show Tv‘de İlk bölümü yayınlanan Çukur dizisi bomba gibi geldi diyebilirim. Özellikle Çukur mahallesinin havası çok iyi işlenmiş. Dizinin en iddialı tarafı tabiki zengin oyuncu kadrosu. Dizide son zamanların en gözde oyuncuları var. 

Aras Bulut ve Dilan Deniz’in performansları çok iyi. Ancak benim favorim İdris baba. Oyunculuğu çok etkileyici buldum. Özellikle oğlunu yıkadığı sahne dizinin kırılma noktası oldu. 

Dizideki en büyük sürpriz tabiki Bülent Ersoy. O sahneleri fazla abartılı bulsam da dizinin sürprizi olması güzeldi. En azından kulaklarımızın pası silindi. İleriki zamanlarda yine görmek isteriz ama Baba felç geçirdi. Düzelir mi belli değil. 

Aşıkların Paris sahneleri de tabiki çoğu kızın rüyası gibiydi. Ancak sonrasında meydana gelen olaylar dizinin ikinci bölümü için sabırsızlandiriyor. Dizinin ileriki bölümleri çok heyecanlı olacağa benziyor. Dizi kesinlikle tutar. Çünkü karakterler sağlam ve bu karakterlerden en az iki sezon dizi çıkar. 

Tüm oyuncular dizide hakkını vererek oynuyor. İstanbul’un diğer yüzünü gösteren ve oradaki hayata dikkatleri çeken dizinin ikinci bölümünü sabırsızlıkla bekliyoruz. Pazartesi günü dizisi oldu bile. Dizide emeği geçen herkese teşekkürler. 

Sizin de Çukur dizisi hakkındaki yorumlar varsa aşağıdaki yorum kutusuna ekleyebilirsiniz. 

9 YORUMLAR

  1. Berbat bir diziydi erotik üzerine yapılmış dizi rezalet siz gençlere örnek oluşturcağınıza kötü örnek teşkil ediyosunuz yazıklar olsun siz buna dizi demeyin erotik film diyin daha iyi isim olur hiç yakışmıyo böyle bi dizi kanalınıza

  2. Perihan savaş olmamış selim karakteri iğrenç komedi oyuncusundan mafyacımı olur bülent ersoy iğrenç midem bulandı aras bulutun karısı rolündeki kız çok yapmacık ergence hareketleri diziyi basitleştirenler topluluğu bunlar

  3. Kadrosu güzel bir dizi,süper fenomen olacak tipler var,ancak konunun işlenişine erken biten İÇERDE dizisinin ağzımızda kalan tadının hatırına idare ediyoruz.Çünkü anlamsız şekilde gençlik yıllarında o ortamdan uzaklaşmış ve müzikle sanatla uğraşan bir adam nasıl bir anda bitirim bir kabadayı oluyor.2 dakika önce Doğukana polise git sana bir şey olmayacağını ben garanti ediyorum diyor kendinden çok emin şekilde.Ya bu adam ne ara emniyetteki , hapishanedeki durumlara hakim oldu ve onları kontrol edebilecek yetkinliğe ulaştı.Yazar çizer ekibi arkadaşlar, sevgili yönetmenim yumurtadan civciv çıkar gibi kabadayı olunmaz bir anda.etrafa ahkam kesmeler,racon kesmeler olayları hemen algılayıp çözmeler . bu izleyici eskiden de iyiydi ama artık içerde gibi mükemmel ve açıksız kurguların yapılabileceğini görmüş bulunuyor. bu kadroyu ve konuyu ucuz kahramanlık hevesi için harcamamanızı rica ediyorum.Yaman hepimizin favorisi ama abartarak basitleştirmeyiniz çok çok rica ediyoruumm.

  4. 19.02.2018 tarihli bölümde Emrah denen amir ve trafik polisi arasında geçen sahneyi şiddetle kınıyorum. Senariste yazana çizene şiddetle küfür ediyorum buraya yazmadan….

Yorum ve Görüşlerinizi Bildirin

Please enter your comment!
Please enter your name here