Domol temizlik ürünleri nerede satılır?

1
3000
hit

Alman markası Domol temizlik ürünleri son zamanlarda ev hanımları tarafından en çok tercih edilen temizlik malzemelerinden oldu. Domol hemen hemen her yerde temizlik yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi var. Banyoda, mutfakta, lavaboda ve tuvalette rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Domol temizlik ürünleri satın almak isteyen hanımlar büyük marketlerde maalesef bunları bulamıyor. Sadece Alman kozmetik devi Roseman tarafından satılan bu ürünleri sadece buralarda bulabilirsiniz. Ancak intetnetten paket yaparak satanlar da var. Bu satıcılar da siz sipariş verdikten sonra Rosemana gidip sizin için satın alıp kargolama yapıyorlar.

Roseman mağazası Türkiye’nin her tarafında bulunmadığından hanımlar genelde internetten alma yolunu tercih ediyorlar. Ancak Roseman mağazasınin olduğu yere giden bir yakınınız ya da komşunuz olursa ona da sipariş verebilirsiniz. İnternetten Domol ürünleri satanlar tabiki bu hizmetlerinin karşılığı olarak normal fiyattan biraz daha yukarısında bir fiyatlandırma yapıyorlar.

Domol Ürünlerinin Avantaj ve Dezavantajları

Domol ürünlerinin diğer ürünlere göre avantajlarına gelirsek

  1. Diğer temizlik ürünlerinden bile daha iyi bir temizlik yapması
  2. Diğer temizlik ürünlerine göre fiyat olarak neredeyse yarı yarıya farketmesi

Tek dezavantajı ise satışının sadece Roseman mağazasında olması. Siz de Domol temizlik ürünleri satın almak istiyorsanız ya intetnetten satıcılardan alacaksınız ya da Rosemana gideceksiniz.

1 Yorum

  1. Domol temizlik ürünlerini birkaç gittiğim arkadaşta bahsediliyordu. nerede satılıyor diye soramamıştım hiçbirine. teşekkürler bilgilendirdiğiniz için. fiyatları da dediğiniz gibi uygunsa alınabilir.

Yorum ve Görüşlerinizi Bildirin

Please enter your comment!
Please enter your name here