Mi Band 2 şarj sorununa çözümler

0
522
hit

Yaklaşık 5 ay önce aldığım mi band 2 akıllı saatimi bir hafta boyunca takmadıktan sonra açılmadığını hatta şarj olmadığını gördüm. Mi band 2 şarj olmuyor ya da mi band 2 şarj sorunu diye google araması yaptıktan sonra yabancı sitelerde 2 adet çözüm olduğunu gördüm. Bunlar neler onlara bakalım.

1Mi Band 2 temizleme

Mi bandınızın kafa kısmında bulunan ve şarj kablosu ile bağlantısı sağlayan altın rengindeki iki çentiği temizledikten sonra şarj olmaya devam ettiğini görmüşler. Çentik üzerinde bulunan toz ya da benzi bir durumun ortadan kaldırılmasından sonra mi band 2 şarj olmaya devam edebilir.

2Mi Band 2 Derin Dondurucuya Koyma

Gerçekten de ikinci çözüm bu. Benim de denedikten sonra Mi Band 2 saatimin çalışmasına ve şarj olmasına devam etti. Bunun için mi band 2 saatinizi dondurucu kısmına koyduktan sonra 20 dakika bekliyorsunuz. 20 dakika sonra mi band 2’yi şarj kablosuna yerleştirirseniz şarj olmaya devam edecektir.

Bu gibi deneyimler, cihaz çalıştıktan sonra ilginç bir sevince neden oluyor. Benim bildiğim yöntemler bunlar. Çalışan yöntemse derin dondurucu oluyor. Sizin de bu konuda varsa bir tecrübeniz bizlerle paylaşırsanız memnun oluruz. Maalesef bu iki yöntemle de çalışmazsa yapacak birşeyimiz yok.

Yorum ve Görüşlerinizi Bildirin

Please enter your comment!
Please enter your name here