Oha Diyorum film oldu

2
104
hit

Youtube’da başından itibaren takip ettiğim kanallardan biri olan Oha Diyorum sonunda film furyasına girdi. Daha önce Halil Söyletmez böyle bir iş yaptı ama çok tuttuğunu zannetmiyorum. Bir hevesle girildi, ama umarım istediklerini alırlar. Belki de sadece bu durumun heyecanını yaşamak istiyorlardır.

Oha diyorum filminin fragmanı yayınlandı. Komik, eğlenceli bir filme benziyor. Ancak siz de benim gibi uzun süredir bu kanalı izlemiş olsaydınız, her hallerine alışık olunca fragmanı izlediğimde bana kanalın bir videosu gibi geldi. Ancak destek amaçlı her türlü filme iyi olsun olmasın gidilmesi taraftarıyım.

Oha diyorum filminde Melih, Fırat ve Alper‘in birbirinden komik maceralarını izleyeceğiz. Fırat’ın arabasında içinde tüm özel fotoğrafların bulunduğu disk vardır. Ancak araba çalınır ve hırsızların peşine düşerler. Maceralar birbirini kovalar. Film 3 Kasım‘da sinemalarda olacak.

Oha Diyorum Film Fragmanı

Oha diyoruz ve destekliyoruz.

2 YORUMLAR

  1. ben de bu fırlamaları uzun süredir takip ediyorum. birgün film çekeceklerini hiç tahmin etmemiştim. başarılar diliyorum. umarım gişe kaygıları yoktur. zira hevesleri kaçabilir.

Yorum ve Görüşlerinizi Bildirin

Please enter your comment!
Please enter your name here