Okumadan ölmeyin kitap listesi

2
276
hit

Okumadan ölmemeniz gereken kitaplar neler diye bir google araştırması sonrası çok güzel bir listeye denk geldim. Hem sizinle paylaşmak istedim, hem de sizin de varsa tavsiyeniz bilmek istedim. Her gün kitap okuma alışkanlığı edindiyseniz, siz de böyle kaliteli okumadan ölmeyin kitaplar listesine ihtiyaç duyacaksınız.

Aşağıdaki koca listede sizin de illa benim gibi okuduğunuz kitaplar vardir. Ama okumadan ölmemeniz gereken kitapları biran önce okumanız gerekir. Keyifli okumalar.

2 YORUMLAR

  1. Böyle notlar çıkartılması güzel olmuş, lakin çok bir artısı olduğunu söyleyemem. Neden mi? Öncelikle bu kitap isimlerini normal bir kişiye pek bir anlam ifade etmez ne yazıkki. Çünkü hangi kitap, hangi türde, bir kaç cümleyle ne anlatmak istiyor gibi belirtilseydi daha çok faydası dokunurdu diye düşünüyorum. Listelemedeki amaç, içerik olarak katagorilendirme ve “Acaba ne okusam?”, sorusuna bir yardımcı anahtar olması taşımalı.
    Genede teşekkürler paylaşım için.

    • teşekkürler katkılarınız için. en azından bir okuyacak bir listem olsun, yani kararsızlar için paylaştığımız bir liste oldu. çoğu zaten en çok okunan kitaplardan güzel seçmeler var.

Yorum ve Görüşlerinizi Bildirin

Please enter your comment!
Please enter your name here