Anasayfa / Sanat / Okumadan ölmeyin kitap listesi

Okumadan ölmeyin kitap listesi

Okumadan ölmemeniz gereken kitaplar neler diye bir google araştırması sonrası çok güzel bir listeye denk geldim. Hem sizinle paylaşmak istedim, hem de sizin de varsa tavsiyeniz bilmek istedim. Her gün kitap okuma alışkanlığı edindiyseniz, siz de böyle kaliteli okumadan ölmeyin kitaplar listesine ihtiyaç duyacaksınız.

Aşağıdaki koca listede sizin de illa benim gibi okuduğunuz kitaplar vardir. Ama okumadan ölmemeniz gereken kitapları biran önce okumanız gerekir. Keyifli okumalar.

Hakkında Erdal Öz

Ne Var İçinde projesinin diğer parçası. Asıl fikrin sahibi ile beraber siteye yeni yazılar yazıyor. Tüketim çılgınlığının sağlıklı devam etmesini kafaya takmış durumda.

Bir yorum

  1. Böyle notlar çıkartılması güzel olmuş, lakin çok bir artısı olduğunu söyleyemem. Neden mi? Öncelikle bu kitap isimlerini normal bir kişiye pek bir anlam ifade etmez ne yazıkki. Çünkü hangi kitap, hangi türde, bir kaç cümleyle ne anlatmak istiyor gibi belirtilseydi daha çok faydası dokunurdu diye düşünüyorum. Listelemedeki amaç, içerik olarak katagorilendirme ve “Acaba ne okusam?”, sorusuna bir yardımcı anahtar olması taşımalı.
    Genede teşekkürler paylaşım için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir