Saç ekimi gün gün değişim görüntüleri

0
213
hit

Kellik ya da saçın dökülmesi durumu maalesef çağımızın en büyük sorunu olmaya başladı. Özellikle erkeklerde görülen bu durum aslında kadınlar arasında görülüyor. Saç dökülmesi genelde saçın ön ya da boynuz denilen kısımlardan başlar.

Saç dökülmesine karşı yapılan en çok başvurulan ve hala geçerliliğini koruyan saç ekimi uygulamasıdır. Saç ekimi sonrası neler olacağı çok merak edilir. En çok sorulan sorular da ilk gün ve sonrasında nasıl göründüğü ile ilgilidir. Saç ekimi sonrası ilk 15 gün çok önemlidir. İsterseniz nasıl görünür ona bakalım.

Saç ekimi sonrası nasıl görünür?

Saç ekimi sonrası başınızın alacağı görüntü biraz korkutsa da aynen şöyle gözükür. Kanlı bir baş görüntüsü olacak. Korkacak birşey yok.

Daha sonra 3. gün yıkama ve bakım işlemi yapılır. 12 gün sonra kanlı görüntü gidiyor, ancak yer yer bazı kabuklar duruyor. Bu iyileşme sonrası kabuklanma. Merak edecek birşey yol. Aynen şöyle gözükür.

15 gün sonrasında ise eğer söylendiği gibi bir bakım yapıldıysa herşey yolunda gider. Saç artık daha saç gibi gözükür. Yeni halinin keyfini sürebilirsiniz.

Siz de böyle iyi bir sonuç istiyorsanız, muhakkak iyi bir araştırma yapın. Bu konuda merdiven altı olmayan çok iyi bir saç ekim merkezi ile görüşün. Özellikle cildiye uzmanı ya da plastik cerrahın olduğu bir merkezde yaparsanız içiniz daha rahat olacaktır. Fiyat konusunda eğer pazarlık yapabileceğiniz bir yerse uzak durun.

Sağlığınızın pazarlığını yapmayın, lütfen!

Yorum ve Görüşlerinizi Bildirin

Please enter your comment!
Please enter your name here